gtk
05 اسفند 1401 - 00:35

وضعیت 870خودرو در گمرکات بوشهر تعیین تکلیف شد

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر از روشن شدن وضعیت ۸۷۰ ماشین سواری سبک در گمرک بندر بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مهدی مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر عصر امروز در بازدید از انبارهای بنادر و دریانوردی، گمرک و جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اظهار داشت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته شاهد تعیین تکلیف کالاهای موجود در انبارها هستیم. 

وی با اشاره به دستور رئیس قوه قضائیه مبنی بر روشن شدن وضعیت ۸۷۰ ماشین سواری سبک در بندر بوشهر افزود: با دستورهایی که داده شد تعیین‌تکلیف همه انجام و همگی تحویل برندگان مزایده شد. 

رئیس‌کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به اینکه تنها ۱۲ خودرو باقی مانده که مالکان در حال انجام فرآیند کار هستند اضافه کرد: خودروهای باقی‌مانده تا پیش از عید نوروز تحویل می‌شوند. 

وی با اشاره به دستورات صادر شده برای تعیین تکلیف خودروهای سنگین خاطرنشان کرد: ۳۰۱ خودرو شامل لودر، بلدوزر، لیفتراک و جرثقیل در بندر بوشهر بلاتکلیف بود که کار بیشتر آن‌ها انجام شده است. 

مهرانگیز ادامه داد: تنها ۳۰ خودرو باقی مانده که در حال طی شدن روند تشریفات قانونی و مزایده هستند که تا عید تکلیف همه روشن می‌شود. 

وی با اشاره به تخلیه سه هزار و ۴۰۰ تن موز وارداتی برای تنظیم بازار عید در بندر بوشهر اضافه کرد: تلاش و پیگیری شده تا برای میوه شب عید کمبودی وجود نداشته باشد.

پایان خبر/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1053376