gtk
31 شهریور 1401 - 11:41

رضایی: جان خود را فدای ملت می‌کنیم/ اجازه نمی‌دهیم یک وجب از این خاک واگذارشود

معاون اقتصادی رئیس جمهوربا بیان اینکه کسانی که به فکر یک وجب خاک ایران هستندبدانند نیروهای نظامی اجازه نمی‌دهند یک وجب ازاین خاک واگذار شود.

- اخبار استانها -به گزارش خبرنگار تسنیم از  اهواز، محسن رضایی امروز در مراسم  رژه یگان‌های نمونه نیروهای مسلح که  در اهواز برگزار شد اظهار داشت: تمام  پایه‌های نظام در هشت سال دفاع مقدس شکل گرفته است، ایران در هشت سال دفاع مقدس با بیش از 30 کشور جهان جنگ می‌کرد و با همت همین نیرو های مسلح پیروز شد.

اهواز،اهوازوی با اشاره به اینکه در جنگ تحمیلی دو کشور خارجی با اتحاد هم به جنگ ایران می‌پرداختند، افزود:  یکی از بزرگ‌ترین حوادث تاریخ ایران دفاع مقدس بود که به واسطه پژوهشگران و تاریخ‌نویسان کم نظیر بود.بیشتر تجهیزات ارتش بعثی عراق مجهز به تجهیزات نظامی شوروی بود که با هلیکوپتر ، موشک‌ها و ... به میدان جنگ  علیه ایران آمده بودند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیانم اینکه افتخار می‌کنیم در جنگ تحمیلی سربلند شدیم، گفت:  در زمان جنگ با عراق، آمریکا تا آستانه ساخت سلاح هسته‌ای هم پیش رفته بود که سلاح های شیمیایی و میکروبی به ارتش عراق می‌داد، همچنین در جنگ تحمیلی آمریکا و شوروی دشمنان ما بودند، که با هم متحد شدند تا علیه ایران به همراه 30 کشور دیگر مقابله کنند.

دشمنان می‌دانند، توانایی مقاومت در مقابل رزمندگان اسلام را ندارند

دشمنان می‌دانند، توانایی مقاومت در مقابل رزمندگان اسلام را ندارندرنگرز به جای بنا در اسپانیا؛ تداخل اردوی امیدهای فرنگی با اردوی جام‌جهانی

رنگرز به جای بنا در اسپانیا؛ تداخل اردوی امیدهای فرنگی با اردوی جام‌جهانیرژه نیروهای مسلح استان گیلان برگزار ش

رژه نیروهای مسلح استان گیلان برگزار شرضایی با اشاره به اینکه معمولا هر جامعه‌ای سه رکن اساسی دارد که بر این اساس کشور را اداره می‌کنند گفت:  امنیت ، اقتدار ، اقتصاد و معیشت سه رکن اساسی اداره یک کشور است که ایران از  200 سال قبل در هر سه زمینه ضعیف شده بود که با شکل گرفتن نظام جمهوری اسلامی به این اقتدار رسیده است. با جنگی که دنیا بر علیه ایران درست کرد ارتش وفادار و سپاه انقلابی  از مرزهای کشور دفاع کردند تا  یک متر از مرزهای ما جابجا نشود .

رضایی با بیان اینکه کسانی که به فکر یک وجب خاک ایران هستند بدانند نیروهای نظامی اجازه نمی‌دهند یک وجب از این خاک واگذارشود، بیان کرد: امروز جان خود را فدای ملت ایران می‌کنیم و نیروهای نظامی آرزو دارند در آرامش ملت ایران جان خود را فدا کنند.

معاون اقتصادی رئیس جمهور ادامه و گفت: کسانی که می‌خواهند کاری کنند که نشان دهد نیروهای مسلح با ملت نیستند اشتباه می‌کنند و این نیروهای جان بر کف جان خود را فدای ملت می‌کنند.

انتهای پیام/735/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 751571